Maltepe Güvenlik Şirketleri

Maltepe Güvenlik Şirketleri

Vip Onur Güvenlik Maltepe Güvenlik Şirketleri olarak hizmet vermektedir. Özel güvenlik hizmetlerinin mevcut yasa çerçevesinde yetkili makamların denetimi altında ehil ve güvenilir kişiler tarafından yürütülmesi zorunluluğu getirilmiştir. Özel güvenlik kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette genel kolluk güçlerini destekleyen çok önemli bir sektör haline gelmiştir.

Güvenlik hava gibi doğal ve zorunlu bir ihtiyacımızdır. Varlığında fark edilmez yokluğu ise ölümcüldür. Ülkemizde özellikle bazı müesseselerde güvenlik giderlerinin boşuna yapılan harcama olduğu getirisinin olmadığı düşünülür. Bu kesinlikle yanlış bir düşüncedir. Güvenlik şirketleri ve personelleri elle tutulabilen gözle görülebilen bir mal üretmezler ancak ürettikleri güvenlik hizmeti ile huzurlu ve düzenli bir çalışma ortamı ve yaşam alanları sağlayarak kaynak ve iş gücü kaybını en asgariye indirger ve verimliliği artırır. Özel güvenliğin müesseseler için getirisi maliyeti ile kıyaslanmayacak kadar fazladır.

Maltepe

Vip Onur firması 2004 yılında kurulmuş olup, ilk kurulduğu gün ki heyecanını hala sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissederek hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup, değişimi yöneten şirketler arasındadır.

Vip Onur yepyeni bir yüzyıla, değişimi yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım attı. Değerlerimiz, vizyonumuz ve misyonumuz değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olmuştur.

Günümüz Türkiye’sinde özellikle hızla çoğalan ve bunun neticesinde çarpık yapılaşma ve yerleşimin kaçınılmaz olduğu devasa kentlerde, İstanbul gibi bir metropolde Özel Güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyaç açık bir şekilde hissedilmektedir.

Kişilerin, kurum ve kuruluşların özel mülkiyet alanlarında korunmaları devlet tarafından yapılamadığından dolayı, özel güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyaç önem kazanmıştır. Bu nedenle! Vip Onur Güvenlik ISO 9001:2000 Kalite Standartı belgesi ile tüm bu hassasiyetleri, çağdaş yapılanmayı, hizmet verdiği tüm alanlarda tititz ve güvenilir çalışma ortamları yaratmayı genç ve dinamik kadrosu ile birlikte ilke edinmiştir. Bu ilkeler Doğrultusunda hedefimiz; daha çok çalışma, daha çok başarı ve adım adım hep ileri hamleler olacaktır.

Biz gerek genç ve profesyonel kadromuz, gerekse seçkin güvenlik personelimiz ile iyilere imza atmayı ilke edindik. Bizim düşüncelerimizi paylaşan tüm dostlarımızla Türkiye’yi aydınlık ve huzurlu yarınlara taşımak en büyük hedefimizdir.
Kalite Politikamız :

  • Sürdürülebilir gelişme ve sosyal sorumluluk için varız.
  • Açık ve etkin iletişime inanıyoruz.
  • Müşteri odaklıyız.
  • Kalitede mükemmeli hedefleriz.
  • Yenilikçiyiz.
  • Değişime kucak açarız.
  • Başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz.
  • Kalıtıma açık büyük şirket geleneğimizi sürdürüyoruz.

Maltepe Güvenlik Şirketleri; her daim huzur ve güven